Zakończenie praktyk uczennic z Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej

Grupa uczennic z Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej w dniu dzisiejszym zakończyła praktyki zawodowe w Starostwie Powiatowym w Żurominie.

Uczennice realizowały program praktyk zdobywając umiejętności w dziedzinach księgowości, płac i kadr. Zakres praktyki obejmował zagadnienia praktyczne związane z wykorzystaniem systemów komputerowych oraz zapoznanie się z dokumentacją księgową, płacową, a także kadrową.

Wicestarosta Ireneusz Rejmus odwiedził młode adeptki księgowości w dniu zakończenia praktyk zawodowych. Podczas spotkania rozmawiał z praktykantkami na temat przebiegu i oceny odbytej praktyki wręczając każdej uczestniczce dyplom ukończenia praktyk.

Życzymy praktykantom sukcesów w nauce i w przyszłości owocnego wykorzystania nabytych w Starostwie Powiatowym w Żurominie umiejętności.

a a a a a a a a a