Komunikat o incydencie cyberbezpieczeństwa

Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje o incydencie cyberbezpieczeństwa w części infrastruktury projektowej “Wrota Mazowsza”, w Węźle Regionalnym obsługiwanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach, którego w urzędzie działa System Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją EZD.

W związku z powyższym prosimy osoby, które w dniach od 2 grudnia (piątek) do 7 grudnia (środa) bieżącego roku przesyłały korespondencję przez ePUAP do Starostwa Powiatowego w Żurominie o kontakt w sprawie potwierdzenia wpływu tej korespondencji.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z pracownikami Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Więcej informacji o incydencie pod adresem: https://mazovia.pl/pl/bip/komunikaty/incydent-cyberbezpieczenstwa-1.html