Wręczenie nagród w Konkursie na logo Młodzieżowej Rady Powiatu Żuromińskiego

IMG 9631

30 stycznia 2023r. odbyło się wręczenie nagród w Konkursie na logo Młodzieżowej Rady Powiatu Żuromińskiego. Celem konkursu było wybranie logo - znaku graficznego Młodzieżowej Rady Powiatu, który będzie wykorzystywany do celów identyfikacyjnych, promocyjnych, korespondencyjnych itp. Znak ten będzie wykorzystywany również na gadżetach, plakatach, publikacjach, dekoracjach, zaproszeniach, pamiątkach, pocztówkach itp. wydawanych przez Młodzieżową Radę Powiatu Żuromińskiego. Adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z klas VII - VIII oraz szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu żuromińskiego.

W wyniku przeprowadzonej weryfikacji Komisja konkursowa przyznała nagrody za I miejsce, II miejsce i III miejsce oraz wyróżnienie tj.:
I miejsce – Wiktora Rogowicz
II miejsce – Anna Babecka
III miejsce – Szymon Wojtkiewicz
Wyróżnienie – Zuzanna Perłowska

IMG 9634 IMG 9637 IMG 9639 IMG 9646 IMG 9648 IMG 9651 IMG 9653 IMG 9655 IMG 9656 IMG 9659 IMG 9662 IMG 9664