Serduszko Powiatowe dla Zuzi Dudkiewicz

Dzięki Państwu!

Kolejne partie nakrętek zgromadzonych w serduszku zlokalizowanym przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Żurominie zostały wybrane oraz przekazane przez Wicestarostę Żuromińskiego Ireneusza Rejmus na leczenie i powrót do zdrowia Zuzi Dudkiewicz.

Każdy może przyłączyć się do zbiórki i przekazać nakrętki – to nic nie kosztuje, a może pomóc.

Dziękujmy za okazaną pomoc i zachęcamy wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu.

Dla osób, które chciałyby zapoznać się z historią Zuzi załączamy link pod którym, znajdą Państwo więcej informacji https://www.siepomaga.pl/zuzia-dudkiewicz .

Zachęcamy Państwa do dalszego angażowania się w tę szczytną, charytatywną akcję a Zuzi i rodzicom życzymy dużo zdrowia.